Bulbrite 100G25HM Half Chrome 100W Globe Shape Bulb - 2 Pack
BULBRITE
Free Shipping Sitewide
Buying Bulk?
  • Order within 8 hours and 52 minutes to get between May 22 - May 28
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
  • Perfect for open fixtures, pendants, restaurant and retail lighting
  • Light that reflects back up towards the fixture
  • Inside Frost half chrome bulb also available
  • Available in Globe and A shape styles
  • 25W, 40W, 60W, and 100W
Shipping and Returns
Bulbrite.