Grasslin by Intermatic FM1STUZH-120U 24-Hour 21A, SPDT, 120V Electromechanical Timer Module with Manual Override Switch
INTERMATIC
Free Shipping Sitewide
Buying Bulk?
  • Order within 8 hours and 13 minutes to get between May 22 - May 28
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
  • 120 VAC, 21 amp SPDT switch
  • 24-Hour timer with manual override. 96 captive trippers with 15-minute intervals
  • 1/4-Inch quick-connect terminals
  • Noise immune-ideal for robust applications
Shipping and Returns
Intermatic.
Grasslin by Intermatic FM1STUZH-120U 24-Hour 21A, SPDT, 1...