QKKE AC Charger for 12V Western Digital WDH1Q10000A WDH1U7500S External Hard Drive Power Supply
QKKE
Free Shipping Sitewide
Buying Bulk?
  • Order within 8 hours and 10 minutes to get between May 22 - May 28
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
  • Input : 100V - 240V worldwide, All Products are CE Certified.
  • Protection: Over-voltage protection, over-current protection, short-circuit protection.
Shipping and Returns
QKKE.
QKKE AC Charger for 12V Western Digital WDH1Q10000A WDH1U...