TCD-SDS-55L
TRUSCO
TCD-SDS-55L
Free Shipping Sitewide
Buying Bulk?
  • Order within 8 hours and 55 minutes to get between May 22 - May 28
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
  • Blade diameter: 0.2 inches (5.5 mm)
  • Effective length: 3.9 inches (100 mm)
  • Total Length: 6.3 inches (160 mm)